INTERLUBE Auto
Lubrication System
Grease gun
| Model name | HMG-62 |
|---|---|
| OutPut pressure | 300bar |
| Exterior size | 400mm x 200mm x 30mm |
| Cartridge type | 20mm Cartridge (HL-C400) |
| Weight | approx 1.2Kg |
| OutPut port | PT 1/8" |
| Model name | HMG-63 |
|---|---|
| OutPut pressure | 300bar |
| Exterior size | 400mm x 200mm x 30mm |
| Cartridge type | 22mm Cartridge (HL-C400) |
| Weight | approx 1.2Kg |
| OutPut port | PT 1/8" |