INTERLUBE Auto
Lubrication System
C5H
| Model name | C5H |
|---|---|
| Driving energy | Hammer vibration |
| Output pressure | approx 120bar |
| Output quantity | 0.2~1.2 cc/min |
| Cartridge type | Screw 20mm x O.D 62mm |
| Exterior size | 238.5mm x 80mm x 161mm |
| Weight | approx 3.9Kg |
| Output port | PF 1/4" |
| Available temperature | -20℃~ 60℃ |