INTERLUBE Auto
Lubrication System
C5
| Model name | C5 |
|---|---|
| Driving energy | Hammer vibration |
| Output pressure | approx 120bar |
| Output quantity | 0.2~1.0 cc/min |
| Cartridge type | Screw 20mm x O.D 62mm |
| Exterior size | 140mm x 93mm x 234.5mm |
| Weight | approx 3.6Kg |
| Output port | PF 1/4" |
| Available temperature | -20℃ ~ 60℃ |